Напередодні весняних канікул і Всесвітнього дня птахів учні школи оформили виставку пернатих, виготовлених власноруч із підручних матеріалів. Наскільки різноманітний світ птахів у природі, настільки ж яскравими та чудовими були вироби учнів. Пернаті були виготовлені в техніці оригамі, плетіння гачком, ліплення з солоного тіста, випалювання, аплікації, квілінгу. Поетичні строки, представлені на виставці, закликали учнів берегти природу та крилатих друзів.
![](/2016-2017/Golovchenko/DSC01495.jpg)