19:12 Вітаємо! | |
Головна мета проведення заходу: стимулювання цікавості дітей до фізичної активності, упровадження інноваційних підходів щодо проведення уроків фізичної культури, збільшення рухової активності. За результатами змагань були визначені команди-переможці в кожному віковому дивізіоні. І дивізіон: БСШ №16. ІІ дивізіон: ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Вітаємо збірну команду ЗОШ №1, яку підготувала вчитель фізичної культури Шестопал О.А. | |
|