13:02 З Днем учителя! | |
Протягом дня вчителів супроводжували дитячі щирі посмішки й теплі побажання. А завершився передсвятковий день урочистою концертною програмою, на яку завітали поважні гості: заступник міського голови Юлія Дойнова, депутат обласної ради Владислав Шалєєв, голова мікрорайону «Центр міста» Інна Щетиніна, керівник управління «Бердянські жатки» Віталій Власенко, менеджер зовнішньоекономічної торгівельної діяльності «НПП Агрінол» Олександр Томковід, представники підприємства «Азмол». Крім добрих побажань і солодких подарунків, учителям вручили заслужені нагороди за сумлінну працю й професіоналізм. Медаль «За вагомий внесок у розвиток міста» отримав Валерій Тосхапаран, який вже майже півстоліття навчає дітей трудовим навичкам і вмінням. Альона Єсипова й Олена Марченко стали лауреатами міської педагогічної премії. Ще чотири подяки міського голови й вісім грамот відділу освіти отримали найкращі педагоги школи. А найціннішим подарунком у цей день стали дитячі таланти, присвячені шановним учителям.
| |
|