19:58 З ювілеєм, рідна школо! | |
Кульмінацією святкування став урочистий концерт, на який завітали учителі, батьки, випускники й почесні гості: міський голова Володимир Чепурний і його заступник Юлія Дойнова, депутат Запорізької обласної ради, випускник школи Владислав Шалєєв, депутат міської ради Катерина Марченко, голова комітету мікрорайону «Центр міста» Інна Щетиніна, заступник начальника міського відділу освіти Жанна Безродня, завідувач методичним кабінетом, куратор школи Наталя Скиртач, кандидат педагогічних наук, випускник школи Олександр Голік, багаторазова чемпіонка України з баскетболу, випускниця школи Олександра Горбунова. На святі звучали гімн школи й привітання від першокласників, демонструвалися відеоролики, які познайомили з історією школи й сучасним колективом. Особливі слова вдячності прозвучали на адресу ветеранів педагогічної праці. Яскраві емоції від теплої зустрічі й душевного спілкування ще на довгий час залишаться в пам’яті учителів, учнів, випускників і гостей свята. | |
|