13:31 Засідання міської творчої групи вчителів української мови та літератури | |
Педагоги обговорили теоретичні засади з даної теми, детально розглянули етапи написання есе та мотиваційного листа. Було прийнято рішення ґрунтовно опрацювати науково-педагогічну літературу, Інтернет-ресурси з даного питання. По закінченню вчителі пройшли вхідне тестування. Захід пройшов у дружній атмосфері співпраці. Учитель української мови та літератури Гетало С.В. | |
|