21 грудня 2017 року відбулися збори батьків учнів 11-го класу, на яких заступник директора з НВР Третьякова М.М. познайомила присутніх з умовами та правилами проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, порядком проведення ДПА у форматі ЗНО та положенням про проведення пробного тестування.
Також на зборах виступили представники соціально-економічного факультету Бердянського державного педагогічного університету (декан Макаренко Т.П.), які ознайомили батьків з умовами вступу та спеціальностями ВНЗ.
Зустріч пройшла в дружній атмосфері конструктивного діалогу.