Свято 8 березня в Бердянській ЗОШ №1 відзначали дружно та весело. Піднесений настрій подарувала чудова фотовиставка «Дівоча краса – довга краса», на якій було презентовано сучасні зачіски дівчат 1-11-х класів. У класних колективах відбулися святкові заходи із конкурсними програмами, вітаннями від хлопців, яскравими подарунками для мам, бабусь, дівчат і вчителів. А кульмінацією став урочистий концерт, який підготували школярі для своїх учителів. Чуттєві пісні про маму та щирі зізнання жінкам-учителям в любові, запальні танці та веселі сценки подарували всім веселий настрій і задоволення від яскравих дитячих талантів.
![](/2018-2019/2019/DSC01196.jpg) ![](/2018-2019/2019/DSC01233.jpg) ![](/2018-2019/2019/DSC01335.jpg) ![](/2018-2019/2019/DSC01383.jpg) |