20:42 Зустріч до Дня волонтера | |
Анетта Іванівна розповіла учням про теплі зустрічі з добровольцями, які знаходяться на лінії вогню, і передала школярам прапор з автографами бійців. Микола Анатолійович побажав учням жити в мирній країні, а якщо доведеться, гідно стати на її захист. У відповідь школярі передали гостям зібрані продукти й речі першого вжитку, зібрані для українських воїнів учнями та батьками нашої школи. Від щирого серця діти побажали гостям і бійцям міцного здоров’я та миру. | |
|