Минають дні, ідуть роки.
Життя листки перегортає.
А біль Афгану – навіки,
В душі людей не замовкає.
15 лютого наша держава відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Минуло вже 27 років від дня виведення обмеженого контингенту Радянських військ з території Афганістану. У зв’язку з цими подіями в нашій школі 26.02.2016 р. було проведено захід у межах патріотичного виховання: зустріч учнів 9-А та 9-Б класів із учасниками бойових дій у Афганістані Єфремовим Михайлом Леонідовичем(випускник ЗОШ №1 1987 р.) і Парасюком Геннадієм Анатолійовичем. Чуттєві рядки поезій, пісень, повідомлення та спогади не залишили нікого байдужими. Зустріч дала можливість дітям створити уяву про ті події, що відбувалися багато років тому; зрозуміти велику небезпеку військових конфліктів і пережити страшні хвилини бою.
Зустріч була цікавою, насиченою, незабутньою. Вихованці школи з великим захопленням слухали не лише спогади героїв зустрічі, але й навіть потім, після заходу, ставили різні запитання, на які отримували вичерпні відповіді. Пам'ять тих, хто не повернувся з поля бою, була вшанована хвилиною мовчання.
Класний керівник 9-Б класу Гетало С.В.
![](/2015-2016/8/_IrWmYYoS7Q.jpg)
![](/2015-2016/8/0g_DE7aYzU4.jpg)
![](/2015-2016/8/6durmAtTDDg.jpg)
![](/2015-2016/8/L84kmqZX7xo.jpg)
![](/2015-2016/8/SvDaOSV_iw.jpg)